Als er twee series dit jaar bij uitstek onze favoriet zijn, dan zijn het The White Lotus en Succession wel. Nu beide HBO-hitseries (voorlopig) zijn geëindigd (we wachten met smart op het nieuwe seizoen van The White Lotus), weten we even niet wat wet met ons leven aanmoeten. Maar er is ook goed nieuws. Er is namelijk een heuse cross-over (een film!) tussen The White Lotus en Succession in de maak meldt Deadline, met onze favoriete acteurs uit de series. De Hollywoodgoden hebben onze gebeden verhoord. Dit kan niet anders dan veel goeds beloven.
Let op: dit artikel kan spoilers over Succession en The White Lotus bevatten.
Succession ‘meets’ The White Lotus
Wie werd er dit jaar níet meegesleurd in de donkere komedieserie The White Lotus, waarvan het tweede seizoen zich afspeelde op Sicilië, rondom de dramatische Tanya McQuoid (Jennifer Coolidge)? En wie zat er na vier bloedstollende seizoenen níet op het puntje van z’n stoel om eindelijk te ontdekken wie de nieuwe opvolger zou worden van Logan Roy (Brian Cox)? Beide acteurs zijn momenteel niet weg te denken uit Hollywood. En voor fans is er goed nieuws: de acteurs zullen, voor het eerst samen, te zien zijn in een gloednieuw filmproject.
Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief.
Niemand minder dan Jennifer Coolidge en Brian Cox zullen te zien zijn in de nieuwe misdaadkomedie genaamd Riff Raff. Naast Coolidge en Cox, beiden Emmy-winnaars voor hun rollen in Succession en The White Lotus, zullen ook de Oscarwinnende acteur Dustin Hoffman en Gabrielle Union in de productie spelen.
Misdaadkomedie
De nieuwe film heet Riff Raff en wordt beschreven als een verhaal waarin “het gewone leven van een voormalige crimineel overhoop wordt gehaald wanneer zijn oude familie opduikt voor een langverwachte afrekening”. Oftewel, familiedrama gecombineerd met een donker plot; deze film klinkt toch precies als een mix tussen Succession en The White Lotus?