Blazer van ZADIG & VOLTAIRE
Zijn de voorgaande items voor jou niet feestelijk genoeg? Dan is deze blazer van ZADIG & VOLTAIRE de beste keuze. In plaats van een subtiele finishing touch is dit exemplaar volledig bezaaid met pailletten. Je combineert de blazer met de bijpassende pantalon of juist met een stijlvolle maxi-rok en blouse.

ZADIG & VOLTAIRE-blazer, van € 725 naar € 435
Schakelarmband van LK BENNET
Welke outfit je ook draagt, sieraden maken het af. Deze gouden schakelarmband is wat grover van structuur, maar desondanks goed te combineren met andere sieraden. De bedels, een slot, sleutel en hart, geven het geheel een speelse afwerking.

LK BENNET-schakelarmband, van € 110 naar € 85,99
Jumpsuit van REISS
Tot slot: dit prachtige jumpsuit van REISS. De hoge, gedrapeerde hals, lage rug en het velours materiaal maken dit het ultieme kerst-item. Je combineert ‘m met een paar trendy rode pumps en feestelijke oorbellen.

REISS-jumpsuit, van € 168 naar € 75,99
300+ merken
Inmiddels kun je niet meer om Otrium heen. Het platform biedt mode-items aan van meer dan driehonderd bekende en geliefde (designer)labels. Denk aan merken als Alexander McQueen, IRO Paris, Filippa K, REISS, ZADIG & VOLTAIRE en LK Bennett.
Dit innovatieve concept heeft twee grote voordelen. Enerzijds kunnen modemerken een nieuwe eigenaar vinden voor collecties uit eerdere seizoenen. Zo maakt het platform een flinke deuk in de overschotten binnen de mode-industrie. Tegelijkertijd heb jij daar als modeliefhebber ook profijt van. Je scoort prachtige items van (designer)merken namelijk voor een kleine prijs. Al helemaal wanneer je deze shopt tijdens ons terugkerende online evenement.
Vogue x Otrium Shopping Event
Normaliter shop je bij Otrium namelijk met kortingen tot 75 procent. Tijdens het Vogue x Otrium Shopping Event komt daar op bijna de gehele collectie 25 procent bovenop. Om gebruik te maken van de korting, hoef je enkel een account aan te maken op Otrium. Dat doe je hier. Liever gebruikmaken van de app? Die download je hier. Vul je mandje tussen woensdag 6 december en zondag 10 december vervolgens met jouw favoriete items voor de feestdagen, zoals deze hierboven, en voeg bij het afrekenen de code VOGUE25 toe. De korting wordt vervolgens vanzelf verwerkt – jij hoeft alleen te wachten tot je pakketje op de mat valt.