Elke slaapkamer wordt vrolijk van een (klein) spektakelstuk: een fijn nachtkastje is daarom een must. Vintage, modern, bomvol (mode)boeken, kaarsen of favoriete beautyproducten? Het kleine item naast het bed wordt door iedereen anders gebruikt. Wij willen van deze vrouwen weten hóe, en natuurlijk wat erin of op ligt. Deze week het nachtkastje en de skincareroutine van actrice Melody Klaver.
Actrice Melody Klaver over haar skincareroutine
Wat voor nachtkastje heb je eigenlijk?
“Ik heb niet echt een nachtkastje; een plankje dat aan mijn bed vastzit dient als kastje. Daar staan wat spulletjes op: het boek Beautiful World, Where Are You van Sally Rooney, een wekkerlamp van Philips – die ik écht eens moet gaan installeren – een strip melatonine (in case of emergency) en mijn telefoon.”
Ben je een goede slaper?
“Ik val best makkelijk in slaap. Als ik moe word en me omdraai, dan slaap ik. Maar daardoor vind ik het ook vervelend als het een keer niet lukt. Ik val meestal óf meteen in slaap óf ik denk na een kwartier: wat vervelend, ik slaap nog steeds niet. En dan zwicht ik snel voor een pilletje melatonine. Maar over het algemeen ben ik een goede slaper en slaap ik acht uur per nacht. Ik ben nog kinderloos, dus gezegend met lange nachten.”
Snoozer of showtime?
“Het is een mix van beide. Soms ben ik er meteen uit, maar ik snooze ook weleens. Snoozen is voor mij een soort wennen aan het wakker worden – dat werkt voor mij goed. Mijn ritme is sowieso veranderlijk en onvoorspelbaar. Als ik aan het draaien ben, gaat de wekker vaak om 05.00 uur. Nou, echt niet dat ik dan zingend naast mijn bed sta. Maar op vrije dagen heb ik mijn wekker om 08.00 uur staan, zodat ik niet door de dag heen slaap.”
Hoe ziet jouw skincareroutine eruit?
“Ik gebruik alles van mijn huidcoach. Om de zes tot acht weken ga ik ook naar haar toe voor een huidbehandeling. Als ik het grondig doe, ziet mijn skinecareroutine er zo uit: ik begin met de Cleansing Oil, daar haal ik mijn make-up en onzuiverheden mee weg. Daarna gebruik ik de Prepare Potion, dat is een tonic. Die gebruik ik om nog even de laatste onzuiverheden weg te halen, maar ook om alvast mijn huid voor te bereiden op de volgende stap. Dan pak ik de Vitamin Complex Spray erbij, die is zó lekker en ruikt heerlijk. Dat is nevel die over je gezicht gaat.