Nicole Kidman schittert opnieuw in een film met een opvallend Nederlands tintje. Na haar rol als Romy in Babygirl — de veelbesproken film van de Nederlandse regisseur Halina Reijn — kruipt ze nu in de huid van Nancy van der Groot (of zoals ze in Amerika zeggen: Vandergroot) in Holland. Benieuwd? Wij zetten alles voor je op een rij.
Nicole Kidman in ‘Holland’
Haal je klompen maar uit de kast, want deze film speelt zich – zoals de titel al doet vermoeden – af in Nederland. Nou ja, bijna. Het decor is namelijk Holland, het bekende stadje in de Amerikaanse staat Michigan. Kidman speelt Nancy, een lerares en huismoeder die begint te vermoeden dat haar man wel erg vaak op ‘zakenreis’ is. Wat ze vervolgens ontdekt, zet haar hele leven op zijn kop.
Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief.
De film ging in première tijdens de 32e editie van het South by Southwest (SXSW) Festival, waar Nicole Kidman de show stal in een vintage Fendi-jurk uit de lente/zomer-collectie van 2008. Deze door Karl Lagerfeld ontworpen collectie stond bekend om zijn neutrale tinten en vloeiende silhouetten. Kidmans jurk, een elegante drieluik in crème en zwart, is daar een perfect voorbeeld van.
View this post on Instagram