De wereld reist momenteel af naar het epicentrum van kunst in december: Art Basel Miami, een prestigieuze beurs voor hedendaagse kunst. Voor die kunstliefhebbers, maar ook voor andere vakantiegangers, deelt Vogue’s stylist en reiziger Xaviera Aubri haar tips. Van een hotel ontworpen door Pharrell Williams tot de leukste shops, restaurants en gallerijen in de hipste buurt van Miami: aan deze plekken wil je een bezoekje brengen als je in de zonovergoten Amerikaanse stad bent.
De leukste hotspots in Miami
The Goodtime Hotel
De meeste dingen die singer-songwriter/designer Pharrell Williams creëert, zijn opvallend en origineel. Zo ook The Goodtime Hotel, die hem nu ook de titel hotelier oplevert. Het interieur van mintgroene streepdessins, flamingoroze banken, 3D-tegels en schelpstoelen transporteren je onmiddellijk naar de glorieuze begintijd van Miami als cultureel en artistiek centrum. De 266 kamers bevinden zich in een art-decogebouw, met een restaurant en een bar waar de lokale paradijsvogels en reizigers neerstrijken. Hét recept voor een fijn verblijf.
Dit bericht op Instagram bekijken
Klaw
Van gezellige foodtrucks op de hoek van de straat tot private dining in luxe hotels: het ontbreekt in Miami niet aan plekken waar je vis kan eten. Zo is het historische gebouw van de Women’s club omgetoverd van een charmant clubhuis tot een turquoise restaurant met ‘Miami-rustieke’ uitvoering: Klaw. De rooftopbrunch van het restaurant is de selfcare die iedere vrouw verdient. Met niet alleen de bekende stone crab en king krab uit Florida op het menu, maar ook oesters met yuzu en gerookte viseitjes – én een watermeloenmimosa om het weg te spoelen.